Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Polityka prywatności zamknij

Zwroty, reklamacje, wymiana

Zwroty

Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 20 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Produkt, który zwracasz, nie może mieć na sobie żadnych wyraźnych śladów użytkowania. Taki produkt wyślij do nas wraz z formularzem zwrotu towaru (znajdziesz go poniżej).

Adres wysyłki do zwrotu:

KRZYSZTOF STERNA Zakład Produkcyjno-Handlowy "STERNA"
Ul. Świętego Kazimierza 24
42-226 Częstochowa
+48 505 067 278
sklep@soulmate.design


Reklamacje

Jeśli produkt, który otrzymałaś, posiada defekty, uszkodzenia, możesz oddać go do reklamacji. Musisz jedynie wypełnić formularz reklamacji towaru (znajdziesz go poniżej) i wraz z nim wysłać do nas wadliwy produkt. W formularzu szczegółowo opisz problem z towarem i wybierz formę rekompensaty, jaką chcesz uzyskać. Mamy 14 dni roboczych na weryfikację Twojej reklamacji od dnia otrzymania przesyłki. O postępach w procesie będziesz informowana drogą mailową.

Wymiana

By wymienić zakupiony produkt na inny, postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu). Następnie złóż i opłać nowe, niezależne zamówienie z nowym produktem.

Kliknij i pobierz formularz odstąpienia od umowy: POBIERZ

Kliknij i pobierz formularz reklamacji towaru: POBIERZ

Kliknij i pobierz formularz wymiany towaru: POBIERZ